Ana Sayfa Haber Ara Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya

Köşk’te bu hafta gerçekleşecek olan cemiyetler

MERKEZ – Serkan ve

MERKEZ

– Serkan ve Ülkü Özüağ’ın oğlu Çınar’ın; 19 Temmuz, Cuma günü Yıldız Düğün Salonunda yemekli sünnet cemiyeti yapılacaktır.

– merhum Hasan Atıf ve Meryem Türk’ün kızı Hacer’in;  20 Temmuz, Cumartesi günü Altıeylül Mahallesi, Belediye Düğün Salonunda yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– Yusuf ve Gülser Kaya’nın torunu Yusuf’un; 20 Temmuz, Cumartesi günü Yıldız Düğün Salonunda yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– merhum Hasan ve Rukiye Orhan’ın oğlu Namık’ın; 20 Temmuz, Cumartesi günü Serdaroğlu Mahallesi, Arı Sokakta yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– Mehmet ve Elveda Gürbüz’ün oğlu Remzi’nin; 20 – 21 Temmuz, Cumartesi ve Pazar günleri Sohbet Düğün Salonunda yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– İsmail ve Şaduman Tuğ’un oğlu Kağan’ın; 21 Temmuz, Pazar günü Yakamoz Düğün Salonunda yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– Süleyman ve merhum Dilek Akbulut’un oğlu Aybey’in; 21 Temmuz, Pazar günü Altıeylül Mahallesi, Belediye Düğün Salonunda yemekli sünnet cemiyeti yapılacaktır.

KÖYLER

– Coşkun ve Keziban Günel’in kızı Elif’in; 19 – 20 Temmuz, Cuma ve Cumartesi günleri Karatepe Mahallesinde yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– Mustafa ve Kübra Açıkgöz’ün oğlu Malik’in; 19 – 20 Temmuz, Cuma ve Cumartesi günleri Ilıdağ Mahallesi, Okul Bahçesinde yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– Mehmet ve Fatma Demircan’ın kızı Ayşegül’ün; 20 – 21 Temmuz, Cumartesi ve Pazar günleri Ilıdağ Mahallesi, Belediye Düğün Salonunda yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– İsa ve Fatma Uysal’ın oğlu Fatih’in; 20 – 21 Temmuz, Cumartesi ve Pazar günleri Akçaköy Mahallesi, Öğrenci Yurdu Bahçesinde pideli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– Mehmet ve Kübra Yılmaz’ın oğlu Tunahan’ın; 20 – 21 Temmuz Cumartesi ve Pazar günleri Akçaköy Mahallesi, Belediye Düğün Salonunda yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– Kamuran ve Mürşide İnce’nin oğlu Mehmet Ali’nin; 20 – 21 Temmuz, Cumartesi ve Pazar günleri Ovaköy, Aşağı Mahallede yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– Necip ve Yıldız Kocabaş’ın kızı Simge’nin; 20 Temmuz, Cumartesi günü Kızılcayer Mahallesi, Belediye Düğün Salonunda yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

– Ünal ve Aysel Öztürk’ün oğlu Türkay’ın; 20 – 21 Temmuz, Cumartesi ve Pazar günleri Sarıçam Mahallesi, Belediye Düğün Salonunda yemekli düğün cemiyeti yapılacaktır.

Sizde yayınlanmasını istediğiniz davetiyelerinizi Facebook ve Instagram sayfalarımız üzerinden bize iletebilirsiniz. Davetiyeler geldikçe liste güncellenecektir.