Ana Sayfa Haber Ara Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Güler’in marka projesi görücüye çıktı

Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, ilçede hayata geçirdikleri Kestane İşleme Tesisinde üretilen ürünlerin de tanıtıldığı “Anadoludakiler Projesi” etkinliğne davetli olarak katılmak için İstanbul’a gitti.

Köşk Belediye Başkanı Nuri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayesinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte tanıtımı yapılan Köşk Belediyesi’nin Kestane Şekeri katılımcılardan tam not aldı.

“Mutluyuz, gururluyuz”

İlçe’ye marka değerinin atması yönünde önemli katkılar sağlayacak olan etkinlik sonrası açıklamalarda bulunan Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler; “Köşk’ümüzün önde gelen tarım ürünleri arasında yer alan Kestane’ye değer katmak ve ilçemizin marka değerini arttırmak hedefiyle çıktığımız bu yolda bugün ciddi bir mesafe katettik. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın değerli eşi Sn. Emine Erdoğan hanımfendi himayelerinde düzenlenen “Anadoludakiler Projesi” kapsamında düzenlenen etkinliğe davet edildik ve ürünlerimizi katılımcılara tanıtma imkanı bulduk. İlçemizin tanıtımı için büyük öneme sahip böylesi bir etkinlikte yer aldığımız  için mutluyuz ve gururluyuz. Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sn. Emine Erdoğan hanımefendi  ve Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mehmet Fatih Kacır olmak üzere bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese şahsım ve ilçem adıba teşekkür ediyorum.” diye konuştu.