Ana Sayfa Haber Ara Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya

Köşk’te ‘Gazze’yi Unutma’ programı düzenlendi

Köşk’te Milli İrade Platformu Köşk Şubesi tarafından “Gazze’yi unutma!” temalı program düzenlendi.

Köşk’te Milli İrade Platformu

Köşk, Recep Tayyip Erdoğan Meydanı’nda gerçekleşen programa Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, İlçe İlçe Emniyet Amiri İsa Yılmaz, İlçe Müftüsü Nuri İlk Atmış, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri ve Vatandaşlar katıldı.

Recep Tayyip Erdoğan Meydanında toplanan kalabalık; Gazze’de yaşanan insanlık dışı katliamı kınadı ve İsrail’in durdurulması için dünya kamuoyuna çağrıda bulundu. Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan ve Filistin’de yaşanan insanlık dışı dramın sergilendiği sinevizyon gösterimi ile devam eden program; edilen dualar ve Milli İrade Platformu Köşk Şubesi tarafından yapılan basın açıklamasıyla son buldu.

Program sonrası açıklamalarda bulunan Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Filistin diye bir meselemiz var. Çünkü bizler insanız. Milli İrade Platformu Köşk Şubesi tarafından İlçemizde düzenlenen “Gazze’yi Unutma!” konulu hemşerilerimizle birlikte katıldık. Gazze’de işlenen insanlık suçu son bulana kadar hakkı ve hakikati haykırmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.